Приват Банк - Недоречний штраф в 50 000 грн за кредитну картку універсал? Як вирішити цю проблему без суду?

Я брала у приват банк карточку універсал...і мені прийшов лист від суда те що мене оштрафовали на 50 тис... а я брала 500 грн і штраф 150 грн за не вчасну плату... коли був суд я не знаю мене не повідомили... що мені робить тих 150 грн штрафу я оплатила... тепер можуть забрать майно... це можна справить без суда.

Лучший ответ

Здравствуйте, обратитесь к судебным приставам и попросите у них рассрочку платежа. В банк тоже можете обратиться и спросить на каком основании с вам взыскивали по суду 50 тысяч.