Скажите пожалуйста могут ли забрать или порвать паспорт на укр. жд таможне если в паспорте стоит печать рвп.
Скажите пожалуйста могут ли забрать или порвать паспорт на укр жд таможне если в паспорте стоит печать рвп.
Лучший ответ
Вибачайте, зараз напишу не з юридичної точки. Можуть, а ще можуть завести в тюрьму, яка побудована на американські кошти і є філією Гуантанамо. Добре, що Ви не немовля, а то б зїли. Фільтруйте інформацію яку отримуєте чи то з укр ЗМІ чи то з рос ЗМІ.