Белая Церковь, 24.12.2014, 11:59

Вопрос о возможности оформления субсидии маме, если один из прописанных в квартире членов семьи не проживает в ней, и отсутствует возможность предоставить справку о доходах

Вопрос №5711753 из г. Киев
опубликован 24.12.2014, 11:59
В квартире прописаны 3 человека-моя мама, дочь (9 лет) и я. Может ли моя мама оформить субсидию (ее доходы это позволяют), если я в квартире не проживаю и справку о доходах предоставить не могу. И, если да, то как это сделать?
Лучший ответ
Рекомендуется

Вы не правы, но - спасибо. Я не юрист, но по законам имеют право получать субсидию люди, которым даже не положено. Желаю успехов в приобритении опыта)))!!!

24.12.2014, 21:10

Дуже дякую за перевірку рівня знань та побажання. Тільки якщо хтось і не правий, то це Кабінет Міністрів. Не видавайте бажане за явне. zakon2.rada.gov.ua

5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані

працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не

навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою

навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як

такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують

місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які

доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян,

які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу,

визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної

комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку;

громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і

доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи

або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II

групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли

80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні

послуги);

І, наостанок, додам, якщо бажаєте розгорнуті відповіді - оплачуйте.

25.12.2014, 14:04

Хіба що Ви зніметесь з реєстрації.

24.12.2014, 12:12
Оценка автора вопроса:
Мне не понравился Ваш ответ.

Вы не правы, но - спасибо. Я не юрист, но по законам имеют право получать субсидию люди, которым даже не положено. Желаю успехов в приобритении опыта)))!!!

24.12.2014, 21:10

Дуже дякую за перевірку рівня знань та побажання. Тільки якщо хтось і не правий, то це Кабінет Міністрів. Не видавайте бажане за явне. zakon2.rada.gov.ua

5. Субсидія не призначається, якщо:

1) у житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані

працездатні громадяни працездатного віку, які не працювали і не

навчалися у загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих

навчальних закладах I-IV рівня акредитації за денною формою

навчання та не були зареєстровані у службі зайнятості населення як

такі, що шукають роботу, протягом трьох місяців, що передують

місяцю звернення за призначенням субсидії (крім громадян, які

доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку; громадян,

які доглядають за дітьми, що потребують догляду протягом часу,

визначеного у медичному висновку лікарсько-консультативної

комісії, але не більш як до досягнення ними шестирічного віку;

громадян, які мають трьох і більше дітей віком до 16 років і

доглядають за ними; громадян, які доглядають за інвалідами I групи

або дітьми-інвалідами віком до 18 років, або інвалідами I чи II

групи внаслідок психічного розладу, або особами, які досягли

80-річного віку; а також фізичних осіб, які надають соціальні

послуги);

І, наостанок, додам, якщо бажаєте розгорнуті відповіді - оплачуйте.

25.12.2014, 14:04