Гадяч, 28.12.2014, 12:21

У меня холодильник еще на гарантии трижды ремонтировали опять не работает могу ли я требовать замены на новый?

Вопрос №5735800 из г. Гадяч
опубликован 28.12.2014, 12:21
У меня холодильник еще на гарантии трижды ремонтировали опять не работает могу ли я требовать замены на новый?
Лучший ответ
Рекомендуется

Так, маєте право вимагати або заміни або повернення коштів.

28.12.2014, 17:33
Оценка автора вопроса:
Спасибо за ответ!

большое спасибо что откликнулись на мой вопрос. Только я с ошибкой ввела текст не трижды,а дважды был в ремонте.Я так же могу требовать замены? Заранее благодарна.

28.12.2014, 23:39

Для того щоб мати право вимагати заміни чи розірвання договору має бути виявлено істотний недолік. Істотний недолік - недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором;

29.12.2014, 01:56