Киев, 09.01.2015, 23:27

Процесс отступления от должности директора в ООО - как правильно сделать это, чтобы защитить себя от проблем

Вопрос №5788441 из г. Киев
опубликован 09.01.2015, 23:27
Мой знакомый открыл фирму 10.12.2014 г. ООО-он является единым участником общества (он же владелец 100% уставного капитала). Меня взял Директором с правом подписи только у меня. Статут и печать у меня. Но еще нет расчетного счета, а также трудовой не оформлено, и еще нет банковской карты для зарплаты. Я передумал занимать эту должность, большой риск попасть под аферу. Что нужно, чтобы я не имел к этой фирме никаких отношений, и как правильно начать отступать в правовом поле чтобы оградить себя от проблем? Я знаю два варианта: 1 Как бы можно написать письменное уведомление-на имя учредителя о том что я отказываюсь от должности директора ДО НАЧАЛА фактической работы (какую причину указывать нужно в этом случае?) И просить в течении трех рабочих дней с момента получения отказа принять у меня печать ООО и документы. Такое уведомление следую направить ценным письмом с описью вложения с курьерской доставкой. 2 Заявление или приказ? Об увольнение директора в связи с невыплатой зароботной платы.
Лучший ответ
Рекомендуется

Повідомляєте засновника заявою про звільнення(за згодою сторін або власним бажанням, наприклад), чекаєте 2 тижні, виносити наказ про складання повноважень директора, повідомляєте банк, податкову, реєстратора. Повідомляєте засновника про необхідність приймання-передачі документів і печатки.

09.01.2015, 23:41
Оценка автора вопроса:
Спасибо за ответ!

Якщо поштою, то це повідомлення про вручення та опис вкладеного. Якщо особисто, достатньо напису "Отримав", дати та підпису на копії . Якщо Ви будете робити без згоди засновника, то "все закінчено" це коли занесете наказ про складання повноважень в податкову і реєстратору. Якщо по протоколу - з моменту реєстрації змін у реєстратора.

10.01.2015, 01:31

Фирма до конца не оформлена,банка нет.

..А заявление за согласием сторон,оправляется на юр адрес,или передается соучредителю в руки? И какие моменты стоит обратить внимание в данном моменте?

10.01.2015, 00:41

Значить банк не повідомляєте. Можете відправити за адресою можете в руки, головне щоб було підтвердження факту отримання. А Ви думаєте знайомий буде проти? Простіше сказати йому та оформити все протоколом загальних зборів.

10.01.2015, 00:44

Я набросал такой вариант,как Вам?

Протокол б/н

Загальних зборів учасників

Товариства з обмеженою відповідальністю Назва

Присутній учасник:

1. Іванов Іван Іванович паспорт громадянина України серія ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Присутній учасник, який володіє у сукупності 100% статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «Назва» , і у відповідності з цим володіє 100% голосів на Загальних зборах учасників Товариства. Загальні збори учасників Товариства визнаються повноважними.

Порядок денний:

1. Про звільнення директора Товариства та позбавлення його повноважень.

2. Про покладення обов’язку щодо подання податкової та іншої звітності до державних органів на учасника Товариства.

З порядку денного слухали:

1. Слухали Іванова Івана Івановича, який запропонував звільнити з посади директора Товариства Юрченко Юрія Юрійовича з 10.01 2015 року.

Голосували «за» одностайно.

2. Слухали Іванова Івана Івановича, який запропонував покласти на Іванова Івана Івановича в якості учасника Товариства, обов’язок щодо подання податкової та іншої звітності до державних органів на учасника Товариства.

Голосували «за» одностайно.

Порядок денний Загальних зборів учасників Товариства вичерпано.

Учасник: ______________________/ Іванов Іван Іванович

Ознайомлений директор

ТОВ » Назва »

___________________/ Іванов Іван Іванович

М.П.

10.01.2015, 01:12

Порядок. Можете замість ознайомлений вказати директора запрошеним. У нас ще вимагають додатковий протокол про визнання зборі правомочними. Уточнитесь у реєстратора.

10.01.2015, 01:16

підтвердження факту отримання,- документили что оформить нужно?

после этого всего,какие сроки выполнения,чтоб как бы я мог удостоверится о ведении этой процедуры?и быть спокоен

10.01.2015, 01:26

Получается с этим протоколом он должен идти в налоговою и реестр сразу? Или я могу с копией ?

10.01.2015, 01:35

З протоколом в податкову не потрібно. До реєстратора має занести він або ж окремий пункт про надання повноважень Вам.

10.01.2015, 01:52