Рубежное, 26.01.2015, 23:02

Препятствия в разводе - муж грузин, отсутствие адреса и согласия на развод от нотариуса

Вопрос №5939171 из г. Рубежное
опубликован 26.01.2015, 23:02
В браке 1 год муж грузин, адрес его я не знаю только город кутаиси зарегистрированы только в Рубежном общего имущества не имеем, Свидетельство о браке я восстановила, давать согласие на развод заверенное нотариусом он не хочет.
Лучший ответ
Рекомендуется

ЧОЛОВЇК НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ НА УКРАЇНЇI ,А ЗАЯВА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ СТАНДАРТНА ЯКЩО Я НАПИШУ ЇЇ ТО МОЖУТЬ ВIДМОВИТИ,ЗВЕРТАЛАСЬ В УСНIЙ ФОРМI.

26.01.2015, 23:58

Повторюсь. Можете писати самі - пишіть, а не можете, то без допомоги адвоката Вам не обійтись. Третій варіант, не розлучайтесь. Додам. Якщо місце проживання не відоме подається за останнім відомим місцем проживання.

27.01.2015, 00:19

Звертайтесь до суду з позовом про розлучення.

26.01.2015, 23:19

Я ЗВЕРТАЛАСЯ,ВЇДПОВЇЛИ ЩО ТРЕБА НАЙМАТИ АДВОКАТА,АБО ЗВЕРТАТИСЬ ЗА МЇСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ЧОЛОВЇКА

26.01.2015, 23:26

Капслоком не обов'язково, я досить не погано бачу, тьфу-тьфу-тьфуЯк звертались? Написали та подали позов і Вам відмовили у його прийнятті з формулюванням "не звернулась до адвоката". Можете писати самі - пишіть, а не можете, то без допомоги адвоката Вам не обійтись. Третій варіант, не розлучайтесь. Вихід є завжди. Ви ж самі пишете, що зареєстровані в Рубіжному, от Вам і місце проживання чоловіка.

26.01.2015, 23:32

ЧОЛОВЇК НЕ ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ НА УКРАЇНЇI ,А ЗАЯВА ПРО РОЗЛУЧЕННЯ СТАНДАРТНА ЯКЩО Я НАПИШУ ЇЇ ТО МОЖУТЬ ВIДМОВИТИ,ЗВЕРТАЛАСЬ В УСНIЙ ФОРМI.

26.01.2015, 23:58

Повторюсь. Можете писати самі - пишіть, а не можете, то без допомоги адвоката Вам не обійтись. Третій варіант, не розлучайтесь. Додам. Якщо місце проживання не відоме подається за останнім відомим місцем проживання.

27.01.2015, 00:19