Повестка на частичную мобилизацию - Каковы правовые аспекты для разведенных родителей, у которых есть несовершеннолетние дети?
Недавно развелись с женой. От брака двое совместных детей. Один на содержании у меня, другой у жены. Недавно прислали повестку в рамках частичной мобилизации. Насколько это законно, ведь по идее призывать лиц имеющих несовершеннолетних детей не могу. В повестке не расписывался, лично не получал и никуда пока не ходил. Спасибо за ответ.
Якщо повістку отримав будь-який повнолітній мешканець, що проживає разом з Вами. то Ви вважаєтесь повідомленим. Для того щоб говорити про самостійне виховання дитини потрібно надати відповідні підтверджуючі документи. Наприклад, це статус одинокої матері, рішення суду про позбавлення одного з батьків батьківства тощо. І у Вашому варіанті має бути відповідний папірець. Як зробити - на платній основі.