Белгород-Днестровский, 13.02.2015, 01:31

Влияние протокола и учёта на будущее - первый разной участие в нарушении закона

Вопрос №6088089 из г. Белгород-Днестровский
опубликован 13.02.2015, 01:31
Мне и моей подруге 18, пили на лимане пиво и я ещё курила, подошла милиция, сказали что на неё составят протокол а меня сразу на учёт, это первый раз, ранее никуда не привлекалась... сколько длится учёт, как он может повлиять на будущее, и могут ли меня вообще с первого раза поставить на учёт?
Лучший ответ
Рекомендуется

Це Вас налякали. За таке на облік не ставлять.

Розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи транспорт міжнародного сполучення) та в інших заборонених законом місцях, крім підприємств торгівлі і громадського харчування, в яких продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив дозволена відповідним органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п'яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль, - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після застосування заходів адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за розпивання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або появу в громадських місцях у п'яному вигляді, - тягнуть за собою накладення штрафу від шести до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до тридцяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

13.02.2015, 10:04

Что значит накладення штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.? сколько єто?

14.02.2015, 00:12

Множте на 17. Тобто, від 17 до 85 грн.

14.02.2015, 10:12