Проблемы обучения и получения диплома в университете России для граждан Узбекистана

Вопрос №6620912 из г. Ташкент
опубликован 18.04.2015, 22:53
Ассалом алайкум Мен российяга темир йул университетуга укишга кирганман узбекистондан йуланма олмай келганмиз биз битириб борсак дипломимиз утадима ёки йукма.
Лучший ответ
Рекомендуется

Йук утмайди,руйхатга киритилмаган,нострификация килинмайди.

19.04.2015, 13:31

Ваалейкум ассалом. Ха, албатта утади

18.04.2015, 23:07

Нимага утмайди шуни нима килсак утади

19.04.2015, 20:12

Йук,укишни тугатиш керак. Унгача балким икки давлат келишиб олар.

20.04.2015, 19:58