Пропал паспорт в Москве - как вернуться домой?

Вопрос №4886525 из г. Москва
опубликован 16.09.2014, 22:39
Ассалому алейкум. Илтимос, бир саволимга жавоб беринг. Ман Москвада туриб паспортимни йукоттим не килай енди? Кандай енди уйга кайтиб бораоламан?
Лучший ответ
Рекомендуется

Ваалейкум ассалом. Полицияга ариза билан мурожаат етишингиз керак паспорт йукотиш тугрисида

16.09.2014, 22:41
Оценка автора вопроса:
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!

Рахмат ака. Илтимос, айтинг кандай килиб уйга бораоламан?

16.09.2014, 22:45

Полиция берган йукотиш тугрисида справка билан консулликка мурожаат етишингиз керак булар. У ерда сизга уйга кайтиб келиш учун гувохномани беради. Кейин уйга кайтиб келаоласиз

16.09.2014, 22:48

Каттакон рахмат сизга, ака!

16.09.2014, 22:50

Арзимайди, яхши бориб келинг

16.09.2014, 22:52