Запрос на уменьшение алиментов - как добиться равного распределения для моего ребенка и нового сына мужа?
Наташа, нужно подавать возражение на иск, и что касается детей доказывать равенство прав и одинаковый размер алиментов на каждого.
Кроме того в законодательстве Украины, в отличии от РФ не определен размер алиментов законом, а определяется судом исходя из ст.182 СКУ.
Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.
2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.