Продажа квартиры после отказа от наследства - какие документы потребуются?
Паспорта сторін;
Довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
Документ, що підтверджує право власності на відчужуване майно (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину, рішення суду, тощо);
Довідка-характеристика (або витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно) з Бюро технічної інвентаризації;
Довідка про склад мешканців, які зареєстровані та/чи фактично проживають в житловому приміщенні, що відчужується;
Заява про згоду дружини (чоловіка) ”Продавця”(”Дарувальника”) на відчуження майна, якщо воно було придбано в період зареєстрованого шлюбу (оформлюється нотаріально)
Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;
Заява про згоду дружини (чоловіка) ”Покупця” на купівлю майна (оформлюється нотаріально);
Свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
Дозвіл органу опіки та піклування (для оформлення договору за участю неповнолітнього, якщо він є співвласником нерухомого майна чи мешкає за цією адресою).
Для продажу частини квартири(у разі наявності співвласника) - Заява про відмову від привілеєвої купівлі співвласника (оформлюється нотаріально).