Харьков, 09.06.2015, 23:45

Заплатил 300 гривен за услуги кадрового агентства, а они меня водят занос дают номера работодателей телефон которых не отвечает?

Вопрос №7076597 из г. Харьков
опубликован 09.06.2015, 23:45
Заплатил 300 гривен за услуги кадрового агенства, а они меня водят занос дают номера работодателей телефон которых не отвечает?
Лучший ответ
Рекомендуется

Це шахрайська схема. І в договорі, напевно, написано, що надають інформаційні послуги.

10.06.2015, 00:02
Оценка автора вопроса:
Спасибо за ответ , могу я обратиться в полицию или суд с такой проблемой ??

Подскажите пожалуйста , могу я обратиться с своей проблемой в полицию или суд ??

10.06.2015, 08:05

Від міліції толку не буде, а от в суд можете.

10.06.2015, 08:11

Спасибо , если вам несложно можете оценить мои шансы в суде по шкале от 1 до 10 .

10.06.2015, 08:24

Якщо я правий стосовно виду договору, то, при належній підготовці, шанси досить високі. Звісно, можливі варіанти з договором. Потрібно бачити, перед тим як оцінювати шанси.

10.06.2015, 08:30

Виталий Владимирович подскажите как подать иск и стоит его подавать возможно мне ето обойдетса дороже чем я верну (300 грн)?? Извините за настоичевость некогда не обрашялса в суд .

10.06.2015, 08:43

Звісно дорожче. Мито, послуги юриста(навіть просто скласти позов). Зрозуміло, що ці витрати Вам має відшкодувати відповідач, але це згодом, а зараз потрібно витягнути і віддати. На це і розраховано з боку шахраїв.

10.06.2015, 08:50

Спасибо , а скоко приблезительно стоят все ети услуги и могу я проконсультироватса в суде бесплатно , как долго может тянутса такое дело ?

10.06.2015, 09:04

В суді не консультують. В 1000 грн. має вкластись (це без участі юриста в засіданнях). З строками не вгадаєш, від 3-х до 6-ти місяців, приблизно.

10.06.2015, 09:13

Подскажите мне в последнем вопросе как правельно розорвать договор чтобе они несмогли каким либо способом сдоить с меня еше денег ( вдоговоре чтото указано насчет пенсии в размере двойного обликовой ставки НБУ)

10.06.2015, 09:30

Пені, а не пенсії. Ви вже назадавали багато питань та, явно, вийшли за межі безкоштовності. Потрібно бачити договір. Розірвання можливе за домовленістю сторін або через суд.

10.06.2015, 09:34