Звернення з питанням про аренду приміщення для Центру розвитку дитини

Я - засновник Центру розвитку дитини-юридична особа. Звернулася до завідуючої відділом освіти для заключення договору про аренду. Була дана згода, але на 24 години на добу. Як це треба розуміти? Мені потрібне приміщення лише на три години на добу. У мене не буде стільки грошей, щоб виплатити не тільки аренду, а і заробітну плату виховатею. Чи вірною була її відповідь?Якщо ні, то куди звертатись? Дякую. З повагою Людмила.
Лучший ответ

Надати таку відповідь мали повне право. Ви три години користуєтесь майном, а хто користуватимесь в інший час. Можете написати листа у вищу інстанцію.