Какие документы нужны для развода, если я от мужчины беременна, можно какое-то компенсацию от него.

Какие документы нужны для развода, если я от мужчины беременна, можно какуето компенсацию от него.

Лучший ответ

Позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини.

Є варіант зі спільною заявою подружжя.