Киев, 02.08.2015, 00:22

Важность осознания и уважения частных парковочных мест в многоквартирных домах - объяснение квартиросъемщику

Вопрос №7567335 из г. Киев
опубликован 02.08.2015, 00:22
Как можно объяснить человеку (квартиросъемщику в доме) , что у каждого жителя дома есть свое место парковки авто. Просьбы переставить его авто безуспешны. Его аргумент а вы что купили это место.
Лучший ответ
Рекомендуется

))))))) так я з вами згоден,відносно шин. це не вирішення питання. Дякую за відповідь!!! Ви надихнули мене на діі. потрібно буде розібратися більш детальніше в законах та щє раз спрбувати поспілкуватися з ним. дякую за все.

02.08.2015, 01:39

Будь-ласка. Звертайтесь.

02.08.2015, 01:48

А никак. Ведь он прав. Почти.

02.08.2015, 00:25
Оценка автора вопроса:
Мне не понравился Ваш ответ.

Да, согласен, что почти прав. Но как законно ему можно объяснить что он неправ.

02.08.2015, 00:29

Кожен мешканець має право користуватись прилеглою територію на рівні з іншими. Порядок користування може встановлюватись за домовленістю. Якщо домовленості не досягнуто, то порядок користування можливо встановити через суд. Ось так, по закону.

02.08.2015, 00:38

Дякую за відповідь Виталий Владимирович, але ж ви розумієте що це дуже довга процедура,та не вдячна. Якими законамі та аргументами можно на такого сусіда вплинути?

02.08.2015, 00:54

Звісно розумію, але законний спосіб лише такий. Аргументи можуть бути лише з людської точки зору адже з точки зору законодавства у Вас рівні права.

02.08.2015, 01:00

А якщо я живу в цьому будинку та прописан, а він лише знімае квартиру на де який час. ми все одно на рівних правах?

02.08.2015, 01:14

Якщо він орендує квартиру згідно чинного законодавства, то і користуватись має право на рівних. Власник квартири ж теж має право паркувати авто. Якщо ж він не зареєстрований, то можете спробувати "надавити" на це. Але...Можете зробити, як роблять деякі - спустіть шини але ні до чого доброго це не призведе.

02.08.2015, 01:25

))))))) так я з вами згоден,відносно шин. це не вирішення питання. Дякую за відповідь!!! Ви надихнули мене на діі. потрібно буде розібратися більш детальніше в законах та щє раз спрбувати поспілкуватися з ним. дякую за все.

02.08.2015, 01:39

Будь-ласка. Звертайтесь.

02.08.2015, 01:48