Які документи потрібно надати при закритті бізнесу і звіту для податкової?
Скажіть будласка, я вибрала систему опадкування загальну сьогодні 20 серпня число. Наприклад пройшов місяць в мене бізнес не пішов які я документи повина надати. Коли звітувати а 25 вересня рішила закритися що я повина надати в податкову. Якщо можна напишить де це можна прочитати в податкові не пояснюють.
Лучший ответ
налоговые обязаны предоставить ответ по официальному запросу
Благодарю Вас за полезную консультацию!