Як правильно оформити ЧП для торгівлі носками на ринку з розкладом роботи та обмеженою робочою неделею

Підскажіть будьласка як правильно оформити чп, коли я хочу займатися торгівлею (носки) на ринку, який працюе три рази в тиждень, але так як я маю меленьку дитину я можу працювати 1-2 рази на тиждень. Мене бентежить сплата до пенсійного фону. Загальна сума товару закупленого на 2 тис. грн.

Лучший ответ

Сайт русскоязычный, если хотите получить максимально конкретные ответы, для понимания вас большинством юристов просьба писать на русском языке.