Могут ли риелторы отсудить дом, если мать сделала договор дарения на меня и я не оплатил 6 тысяч гривен?
Мама зделала договор даруваня на дом на меня могут риелтори отсудит дом они говорят что опишут майно если я не оплачу 6 тис гривен на что они имеют право.
Лучший ответ
Якщо Ви підписували договір і, згідно цього договору, маєте оплатити послуги, то рієлтори, у випадку Вашої відмови платити можуть звернутись до суду, отримати рішення суду(у випадку задоволення вимог), звернутись у виконавчу службу, отримувати виплати з Ваших доходів. Забрати будинок вони не зможуть.
Здравствуйте.
На единственное жилье обратить взыскание не могут.