Кто имеет право требовать алименты сын которому 18 лет или его мать?
Лучший ответ
алиментные обязательства прекращаются по достижении ребенком совершеннолетия
3. Право на звернення до суду з позовом про стягнення аліментів має той з батьків, з ким проживає дочка, син, а також самі дочка, син, які продовжують навчання.