Мой отец сейчас под следствием. Скорее всего ему дадут срок, и жилье будет под арестом, скажите, имею ли я права там жить?

Лучший ответ

Навіть якщо буде накладено арешт Ви зможете там проживати, як мінімум. до рішення суду. Якщо квартиру конфіскують, то, відповідно, доведеться виселятись. Не завжди застосовують конфіскацію. сподівайтесь на це.

Катя почему вы решили ,что жилье будет под арестом.