Директор підприємства пояснив, що виконання отриманого замовлення неможливе без кваліфікованих працівників.

Інженер машинобудівного підприємства Семкин пішов у відпустку з 1 серпня 2002 року на 26 календарних днів згідно з графіком відпусток. Однак у зв`язку з тим, що підприємство отримало вигідне замовлення, Семкина було відкликано з відпустки 11 серпня. Директор підприємства пояснив, що виконання отриманого замовлення неможливе без кваліфікованих працівників.

Чи правомірні дії директора? Чи можливе перенесення відпустки на наступний рік?

Лучший ответ

Александр.

Ваши действия, явно не правомерны, т к, контрольные студентам даются для самостоятельной работы.

Основание: ЗУ. "О высшем образовании"