Чи можу я оскаржити рішення Вищого адміністративного суду України?
Шаноні юристи, допоможіть!
19.05.2009 року Фондом соц захисту інвалідів (надалі Фонд) була подана до Вищого адміністративного суду Касаційна скарга, в котрій було посилання на ст..19,20 Закону «Про основи соц захищеності інвалідів в Україні», зазначалося що наша організація не працевлаштувала інваліда у кількості 1 одиниці , хоча до Центра зайнятості поступала інформація про вакантні місця, але не всіх бажаючих влаштовувала з/п, місцезнаходження тощо. Ми ж не могли силою заставити працювати у нас інваліда, це ж його ПРАВО а не обов’язок!
У мене виникають питання:
1.Мені потрібні всі матеріали справи. Як я можу їх отримати? Як правильно пишеться цей «лист»?
2.Чи можу я оскаржити рішення Вищого адміністративного суду України? До якого суду?
3.Як пишеться Заперечення на касаційну скаргу?
4.Строки позовної давності по даній справі?
Дякую заздалегідь.
Лучший ответ
Прочтіть КАСУ, та і знайдете відповіді на ваши запитання.
Підстава: КАСУ.