Протести населення не завадили ставленню вишки компанії Лайф, але проблема підключення залишається
В нас в сели поставили вишку компании лайф. Люди проти неодноразово були страйки коли хотіли її підключити. Голова сільради зацікавлений щоб її підключили (самі розуміете) дав зі своїми ручними депутатами дозвіл на виготовлення документації рішеннм сесії.люди проти як розібратися з негідниками. Вишка вже стоїть правда не підключена.
Лучший ответ
Ви маєте можливість повпливати на с/р але самостійно Вам, навряд чи вдасться. Колективні звернення, протести тощо. + юрист, якщо це настільки принципово.
Мне не понравился Ваш ответ.