Права человека без прописки, но по ордеру на неприватизированную квартиру
Какие права имеет человек на которого выписан ордер на квартиру, но сам он в ней не прописан. Квартира не приватизирована. Спасибо за ответ.
Лучший ответ
Має право вселитись і користуватись. Якщо не проживати певний період, то можуть і анулювати ордер.
П.с. ще зможе приватизувати після вселення.
Ваш ответ мне очень помог, спасибо!