Чоловікові 29 років, не служив в армії та не проживає на зазначеній адресі - що робити і як захистити свої права?
В Жек прийшла повістка чоловіку 29 років, який не служив в армії...Її не вручили адже він там не проживає...Єдине місце, де можуть вручити - це робота... Але справа в іншому - 2 роки тому він переніс операцію на ногу, і рік тому втрачав свідомість - ми лікувалися... Питання: як себе вести, адже хочеться знати не лише обовязок перед державою, а й права.
Він зобовязаний отримати повістку та потім його отправлять на мед. коммісію, лікарі будуть визначати придатний він за станом свого здоровя чи не придатний, і якщо він дійсно не може бути на службі, то його й не мобілізують до армії.