Бывший муж не работает сколько на числят алиментов? На нем висят алименты старшего брата это как то отразится на мои?
СК РФ не применяется в Украине.
Размер алиментов определяется по договоренности сторон или в судебном порядке.
Стаття 182 Сімейного кодексу України. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.
2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбачених статтею 184 цього Кодексу.
Начислят как положено в соответствии с СК РФ. Да он может уменьшить размер алиментов в судебном порядке.