Пiдкажiть чи можу я забрать позовну заяву на свое утримання до засiдання суду, чи потрiбно за него платит.

Вопрос №9214582 из г. Каховка
опубликован 22.12.2015, 22:34
Пiдкажiть чи можу я забрати позовну заяву на свое утримання до засiдання суду, чи потрiбно за нього платити.
Лучший ответ
Рекомендуется

Просити суд на самому засiданi, чи треба прийти до нього. i треба за нього платити чи нi? присутнiсть чоловiка обовязкова?

22.12.2015, 22:50

Можете і до засідання, через канцелярію. Чоловік не потрібен. Платити не потрібно.

22.12.2015, 23:08

Можете просити суд залишити заяву без розгляду.

22.12.2015, 22:38

Просити суд на самому засiданi, чи треба прийти до нього. i треба за нього платити чи нi? присутнiсть чоловiка обовязкова?

22.12.2015, 22:50

Можете і до засідання, через канцелярію. Чоловік не потрібен. Платити не потрібно.

22.12.2015, 23:08