Работодатель требует фотографии и ксерокопию паспорта, но отказывает в приеме на работу
Имеют право требовать, неправомерность откза не обжалуете, забудьте, ищите другую работу.
Стаття 24 КЗпП Укладення трудового договору
При укладенні трудового договору громадянин зобов'язаний подати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, - також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров'я та інші документи.
Стаття 25. Заборона вимагати при укладенні трудового договору деякі відомості та документи
При укладенні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством.
Вимоги не правомірні.