Молочный коктейль.
Продажа молочных коктелей в тц..нужен ли водопровод... и какие обязательные требования.
ПРАВИЛА
роздрібної торгівлі продовольчими товарами
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства економіки
та з питань європейської
інтеграції України
11.07.2003 N 185
Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
23 липня 2003 р.
за N 628/7949
7.4. Продаж безалкогольних та слабоалкогольних напоїв
здійснюють на винос, на розлив у посуд споживачів, а також для
споживання на місці.
Продають напої на розлив з резервуарів спеціальних
дозувальних автоматів, заводських бочок, ізотермічних ємкостей.
Газована вода на бажання споживачів відпускається із сиропом
і без нього. Температура води не повинна перевищувати +12 град.C.
Газована вода може продаватися в сифонах, які наповнюються в
спеціальних пунктах заправлення.
Забороняється перекачувати пиво з бочок в інші ємкості, крім
резервуарів спеціально дозувальних апаратів.
Продаж напоїв на розлив дозволяється тільки в чистий посуд.
Забороняється під час продажу напоїв для споживання на місці
миття посуду в посудинах. Перед використанням посуд необхідно
промивати чистою проточною водою чи за допомогою механічних
пристроїв.
Щодня перед початком роботи і після її закінчення треба
промивати водою крани бочок, сітки та змійовики, а також дно
навколо шпунтового отвору.
Якщо в одноразовому посуді, то вода не потрібна.