Дети, инвалидность и материнское пособие - сколько должна получать одинокая мать с малообеспеченной семьей в Черкассах?
Звертайтесь в соцзабез там все вирахують. Юристи не вираховують на безкоштовній основі. Наприклад,
Допомога на дітей одиноким матерям, одиноким
усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків,
які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною
формою у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих
навчальних закладах I-IV рівня акредитації, - до закінчення такими
дітьми навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23
років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками
прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та
середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу
за попередні шість місяців, але не менш як 30 відсотків
прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.