Кто оплачивает плановую проверку газового счетчика и как быть клиенту если счетчик при проверке оказался не исправным.
Періодична повірка лічильників, а також демонтаж, транспортування та монтаж, відповідно до п.16.1 "Правил надання населенню послуг з газопостачання", затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 2246 від 09 грудня 1999 р. (далі - Правила) для фізичних осіб, здійснюються за кошти газорозподільного підприємства. Проте в разі виявлення факту пошкодження лічильника газу з вини споживача, він відшкодовує вартість перевірки, ремонту та/або встановлення нового лічильника, відповідно до п.26 Правил.