Имеют ли право судебные приставы описывать бытовую технику, если в доме имеются несовершеннолетние дети?
Лучший ответ
Здравствуйте Татьяна!
Судебные приставы это должностные лица и возраст Ваших детей не ограничивает им выполнение служебных обязанностей.
З А К О Н У К Р А Ї Н И «Про виконавче провадження»
Стаття 52. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника
1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його
арешті, вилученні та примусовій реалізації.
Спасибо за помощь!
Так, мають право. Є перелік майна, що не підлягає опису і побутова техніка не належить до цього переліку.