Как правильно взять расписку с человека для которого берешь кредит?
Как правильно взять росписку с человека для которого берёш кредит?
Погоджуюсь з колегою. Якщо вже вирішили писати, то пишіть в довільній формі. Головне зафіксувати що Ви берете, передаєте кошти іншій особі, зобов'язання особи щомісячно погашати заборгованість, відповідальність у разі порушення. Крім того, окремо має бути зафіксовано факт передачі коштів.
Елена, добрый Вам совет, могу, конечно, Вам эту расписку и написать, но не делайте этого! На сайте столько людей обращаются после таких дел. Останетесь без всего, как только Ваш "друг" или "подруга" перестанут платить. Не верьте никому.