Как справиться с отсутствием разрешения бывшего мужа на выписку из материнской квартиры и прописку в Василькове без его участия
Татьяна, Вам не нужно согласие бывшего мужа на изменение своего место регистрации проживания.
Вы можете сразу подавать документы по новому месту регистрации, а по предыдущему адресу Вас автоматически снимут с учета.
Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та [...]
МВС України; Наказ, Порядок, Картка [...] від 22.11.2012 № 1077
2.10. У разі здійснення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання до територіального підрозділу ДМС, на території обслуговування якого було зареєстроване попереднє місце проживання особи, у той же день надсилається письмове повідомлення про зняття особи з реєстрації місця проживання (додаток 12) та талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні. У разі здійснення реєстрації місця проживання з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання в межах однієї адміністративно-територіальної одиниці (Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя) талон зняття з реєстрації місця проживання в Україні до адресно-довідкового підрозділу не надсилається. У відомостях про реєстрацію місця проживання особи робиться відмітка "одночасно знято з реєстрації".