А в Университете можно написать отказ от осмотра гинеколога?

Вопрос №10783755 из г. Днепропетровск
опубликован 11.06.2016, 16:48
А в Университете можно написать отказ от осмотра гинеколога?
Лучший ответ
Рекомендуется

Закон Украины "Основи законодавства України про охорону здоров'я"

Стаття 31. Обов'язкові медичні огляди

З метою охорони здоров'я населення організуються профілактичні медичні огляди неповнолітніх, вагітних жінок, працівників підприємств, установ і організацій з шкідливими і небезпечними умовами праці, військовослужбовців та осіб, професійна чи інша діяльність яких пов'язана з обслуговуванням населення або підвищеною небезпекою для оточуючих.

Власники та керівники підприємств, установ і організацій несуть відповідальність за своєчасність проходження своїми працівниками обов'язкових медичних оглядів та за шкідливі наслідки для здоров'я населення, спричинені допуском до роботи осіб, які не пройшли обов'язкового медичного огляду.

Перелік категорій населення, які повинні проходити обов'язкові медичні огляди, періодичність, джерела фінансування та порядок цих оглядів визначаються Кабінетом Міністрів України.

11.06.2016, 18:00

Можно-то можно, только справка все равно будет нужна, ее потребуют.

11.06.2016, 16:59

Да, можно конечно.

11.06.2016, 17:06

А можно ли вместо справки предъявить отказ? И вообще, почему гинеколог - это обязаловка? А как же закон о добровольных медицинских вмешательствах?

11.06.2016, 17:04

предъявляйте, Ваше право. Осмотр - это не вмешательство. Вмешательство - это оперативное вмешательство и лечение. Вас никто лечить не собирается и оперировать.

11.06.2016, 17:14