Судебный сбор для членов общественной организации - Обязан ли я платить при подаче иска и заявления об обеспечении доказательств?
Да должны, мы же не знаем о чем Вы иск подаёте, НК РФ открывайте по госпошлине и смотрите
Юрий Анатольевич да должны платить ) заяви про видачу судового наказу; заяви у справах окремого провадження; заяви про забезпечення доказів або позову; заяви про перегляд заочного рішення; заяви про скасування рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на примусове виконання рішення третейського суду; заяви про видачу виконавчого документа на підставі рішення іноземного суду; заяви про роз'яснення судового рішення, які подано: 0,2 мин зар плати-275,6 грн