Как поступить, если один из собственников доли в домовладении без земли подает на суд для выдела ему земли относительно его доли в домовладении?
Вам необходимо взять все документы и обратиться к юристу.
У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду, що перебувають у власності, користуванні іншої особи, припиняється право власності, право користування земельною ділянкою, на якій розташовані ці об'єкти. До особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, розміщені на земельній ділянці, що перебуває у власності іншої особи, переходить право власності на земельну ділянку або її частину, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення (ч.1 ст.
У разі набуття права власності на жилий будинок, будівлю або споруду кількома особами право на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності жилого будинку, будівлі або споруди. 9 ч.4 ст.
Добрый вечер Настя
Каждый имеет право подать в суд по поводу непризнанных, оспариваемых или нарушенных прав. Другой вопрос что он получит в итоге. А это зависит от вас, обратитесь к юристу-подайте заперечення до суду.