Мені потрібно списати старі станки та телевізор? Але потрібно висновок експерта. Де його найти?
Доброго дня! Мені потрібно списати старі станки та телевізор? Але потрібно висновок експерта. Де його знайти?
Лучший ответ
Добрый день, уважаемый Ярослав
Вам потрібно щоб бухгалтерія зняла це обладнання з балансу підприємства? Вони самі повинні це зробити
Удачи вам и вашим близким!
Жаль, что Вы не можете мне помочь!