Ответственность несовершеннолетнего при беременности девушки - юридические аспекты и последствия
Да, уголовную ответственность независимо от её беременности.
Стаття 156 УК. Розбещення неповнолітніх
1. Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, -
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
На момент вступления в половой контакт ни одному из нам не было 18 же,почему ответственность за это будет?
Дмитрий, потому что уголовная ответственность наступает с 16 лет.
Стаття 22 КК. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність
1. Кримінальній відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину виповнилося шістнадцять років.