Чи можна стягнути аліменти з бившого чоловіка за прошлий рік, якщо рік ми в розводі і ще не подавали заяву?
Чи можливо стягнути з бившого мужа аліменти за прошлий рік! Ми в розводі рік, чи можливо за цей рік отримали аліменти? Ніразу ще не подавала!
Лучший ответ
Добрый день, Ольга только в случае если предоставите доказательства что вы предпринимали попытки взыскать, а он отказывается.
Хороший ответ. Спасибо!