Старший громадянин з України із статусом тимчасового захисту зіткнувся з проблемою отримання соціальної картки в Берліні через застарілий паспорт - Де знайти
Приьув до Берліна з Україниі маю статус..
of a person with temporary protectioЯ пенсінер (70 років).
Проблема, що у мен тільки укп. паспорт старого формату... ні в банках по такому зразку не оформоюють соц картку..
ДЕ знаходиться Бюро перекладів,ле роблять Apostil
Лучший ответ
Апостилировать паспорт Вы должны были на Украине. Обратитесь в Генконсульство Посольства Украины в Германии.
Ok.
Thank you so much..
Спасибо. ..Я Вам очень благоларен.
Спасибо юристу за ответ, очень благодарен.