Мен Маьмуржон Бегматов - Мои проблемы с ремонтом и просьба о помощи в улучшении жилищных условий

Мен МАЬМУРЖОН БЕГМАТОВ 2 ГРУХ НОГИРОНИМАН УЙ ЖОЙМ РЕМОНТ КИЛИНМАГАН ШУНГ УЧУН АЛШЕР АКА УСМОНОВДАН ЁРДАМ БЕРИШНИ СУРАМОКЧИ ЭДИМ. МЕНГА УЙИМНИ ТАМИРЛАБ ОЛИШИМ УЧУН ЁРДАМ БЕРИНГ ИЛТИМОС СИЗДАН АКА СИЗНИ ДУНЁГА КЕЛТИРГАН ОТА ОНАНГИЗГА МИНГ РАХМАТ ДУНЁ ТУРГУНЧА ТУРИНГ. МЕНГА 5 ЙИЛМИ 10 ЙИЛМИ МУДДАТИ БЛАН БЕРСАНГИЗ ХАМ МАЙЛИ АЛБАТДА КАЙТАРАМАН БАНК ОРКАЛИ ЮБОРСАНГИЗ ХАМ МАЙЛИ. ФАМИЛЯ БЕГМАТОВ ИМЯ МАЬМУРЖОН ОТЕЧСТВА МУХАММАДИЕВИЧ 05 06 1972 год САМАРКАНД ПАСПОРТ АА 7475679
Лучший ответ

Здравствуйте В чем ваш вопрос.

То что нужно. Спасибо!