Желание начать бизнес - письмо Алишера Мирзаева из города Наманган для Равшанбека Мирзаева
Доброй ночи алишер ака мени исмим равшанбек фамилиям мирзаев наманган шахриданман сизга хат колдиришим максади йошим 42 да оилалиман 4 нафар фарзандим бор ака 42 йошимгача турли ишларда ишлаб келдим аммо халигача ижарада яшиман базида ижарага тулашга пул тополми коламан сизга АЛЛОХ бойлик берган битмас туганмас шу хатни укисангиз агар сизга етиб борса менхам бир уйлик булсам оилам блан бирга яшасам колган умримни оилам даврасида утказсам хаккингизга дуо киламан сиз яхши инсонсиз охиратингизга захира булади сиз бирни берсангиз АЛЛОХ сизга 1000 ни беради ака бизнес бошлаш учун хам маблаг зарур сиздай инсон булиб етиша олмасамхам иш уринлар яратиб уйсиз мусулмонларга йордам бериш максадим бор сиздан биргина илтимосим бе фарк булманг +998905511910 бу мани номерим
Лучший ответ
Да Алишер уже давно уехал из России и живёт за границей! А вы всё пишите ему... Смешно...
Добрый вечер, напишите пожалуйста на русском языке вопрос