Как получить доверенность для пользования пенсионной сберкнижкой в России онлайн
Здравствуйте, уважаемый Игорь!
Вы можете оформить доверенность в Украине у любого нотариуса, она будет действительна и в России, единственное, что возможно потребуется перевод, Ваш вопрос регулируется следующей нормой:
Стаття 13 Дійсність документів
1. Документи, що на території однієї з Договірних Сторін
виготовлені або засвідчені установою або спеціально на те
уповноваженою особою в межах їх компетенції і за установленою
формою і скріплені гербовою печаткою, приймаються на територіях
інших Договірних Сторін без якого-небудь спеціального посвідчення.
2. Документи, що на території однієї з Договірних Сторін
розглядаються як офіційні документи, користуються на територіях
інших Договірних Сторін доказовою силою офіційних документів.
"Конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах" від 22.01.1993 року яку підписали Україна і Росія.