Как просить уволить по згоді двох сторін на заводе, если нет скорочения?

Тетяна, сегодня в 10:58 (не прочитано), мого чоловіка звільнили з предедущої роботи за згодою двух сторін.Він став на учот в центр занятості ,де простояв 1 місяць. Після чого. Його було направленно на роботу на завод. Там він проробив два місяці,но в нього сама робота не получається, так як не може гнати норми. Його за то хочуть уволити по власному бажаню. Чи маємо ми право просити їх,щоб звільнили його по згоді двох сторін,якшо на заводі немає скорочення.
Лучший ответ

Конечно можете просить. На то оно и соглашение двух сторон.

(и абсолютно не зависит от того есть на заводе сокращение или нет)