Развожусь с женой и хочу что бы она писала отказ от своей половины дома.
Дмитрий, можно оформить нотариальный договор о разделе имущества, с согласия жены, если же она не согласится, придется обращаться в суд с иском о разделе имущества.
Стаття 69. Право подружжя на поділ майна, що є об'єктом права
спільної сумісної власності подружжя
1. Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить
їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання
шлюбу.
2. Дружина і чоловік мають право розділити майно за взаємною
згодою.
Договір про поділ житлового будинку, квартири, іншого
нерухомого майна, а також про виділ нерухомого майна дружині,
чоловікові зі складу усього майна подружжя має бути нотаріально
посвідчений.
Заключайте соглашение о разделе имущества, если супруга согласна на такие условия.
и если дом приобретен в браке по возмездной сделке.