Получение социальной помощи в разводе - возможно ли получение дополнительной поддержки для ребенка?
Скажите позжалуйста я в разводе, муж платит алименты, я не работаю, ребенок ходит в первый клас, могу ли я получать в социальной службе какуюто помощь на ребенка.
Нет по таким основаниям гос. помощь не предоставляется, можно еще с него потребовать возмещение 50% от суммы потраченной на дополнительные расходы на ребенка.
Стаття 185. Участь батьків у додаткових витратах на дитину
1. Той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).
2. Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення.
Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.