Можно ли получить больничный лист, если ребенку 12 лет, он заболел пневмонией и находится в стационаре?
Лікарняний лист оформлюється відповідно до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян. У відповідності до цієї Інструкції для догляду за хворим членом сім\'ї листок непрацездатності видається лікуючим лікарем одному із працюючих членів сім\'ї. Для догляду за хворою дитиною віком до 14 років листок непрацездатності видається на період, протягом якого дитина має потребу в догляді, але не більше 14 календарних днів. Отже, отримати лікарняний лист Ви можете лише у лікуючого лікаря