Отмена рейса авиакомпанией - иск о компенсации и сроки подачи
СРок исковой давности, если не ошибаюсь, обычный - 3 года. Кроме того, в соотв. с ч.5 ст.104 Воздушного кодекса Украины:
Якщо пасажирам відмовлено у перевезенні проти їхньої волі, перевізник має виплатити їм компенсацію у таких розмірах:
250 євро - для рейсів дальністю до 1500 кілометрів;
400 євро - для рейсів дальністю від 1500 до 3500 кілометрів;
600 євро - для рейсів дальністю понад 3500 кілометрів.
Під час визначення відстані за основу береться останній пункт, у якому відмова від перевезення або невиконання рейсу, який було раніше заплановано та на який заброньовано принаймні одне місце, створить затримку прибуття пасажирів у запланований час.
И если брать выплату стоимости билета и компенсацию как обязательство, то можно еще на всю эту сумму применить взыскание 3% годовых и инфляционные затраты. От уплаты судебного сбора в случае подачи иска Вы будете освобождены на основании ЗУ "О защите прав потребителей"